فروشگاه کورد بازار

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه کورد بازار


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه کورد بازار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کورد بازار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کورد بازار اقدام کند.


نمایندگی

فروشگاه کورد بازار در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش  ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی کورد بازار اطلاع دهید.


سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه کورد بازار مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در کورد بازار قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.


نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در کورد بازار ، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد.


خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه کورد بازار همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات،  بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و کورد بازار تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه کورد بازار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه کورد بازار به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، کورد بازار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

- لطفا قبل از سفارش محصول ، ویژگی ها و توضیحات تکمیلی محصول را مطالعه کنید.چون بعضی از محصولات ( مثل گیوه های طرح دار و محصولات میناکاری ) در صورت عدم موجودی در انبار کورد بازار حداقل بین یک هفته تا دو هفته دوختن گیوه ها به طول خواهد انجامید.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

کورد بازار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.


ارتباطات الکترونیکی

- ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کورد بازار، با هر شماره جز شماره های اعلام شده در فروشگاه تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه کورد بازار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@kurdbazar.ir اطلاع دهید.

-آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.


بالا